| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Segway |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дистанція пробігу | 17 км |
| Колір | Чорний |
| Максимальна швидкість | 16 км/год |
| Максимальне навантаження | 60 кг |
| Потужність електродвигуна | 150 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр колеса | 7" |
| Додаткові функції | Bluetooth |
| Мoдель | C2 Pro |