40 900 ₴
Акустична система Naim Mu-so Qb 2nd Generation — це компактна бездротова аудіосистема преміум-класу, яка є розвитком серії Mu-so. Пристрій виконаний у характерному кубічному корпусі з алюмінієвим радіатором та оснащений оновленим процесором цифрових сигналів (DSP), продуктивність якого у 13 разів вища, ніж у попереднього покоління. Це забезпечує високу точність обробки аудіосигналу та стабільність роботи мережевих протоколів.
Система має 3-смугову архітектуру з активним посиленням. Усередині встановлено п'ять спеціально розроблених випромінювачів, що працюють під управлінням індивідуальних підсилювачів, а також два пасивні радіатори для посилення низьких частот. Сенсорна панель керування у верхній частині оснащена датчиком наближення та підсвічуванням, що активується під час піднесення руки.
Технічні характеристики:
Функціональні особливості:
Габарити:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Naim Audio |
| Бездротові можливості | Ethernet, Wi-Fi, AirPlay, Bluetooth |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 300 Вт |
| Призначення | Акустична установка |
| Стан | Новий |
| Тип | Портативні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.6 кг |
| Висота | 210 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Ширина | 210 мм |