Саундбар Philips TAB5309/10, фото 2
Саундбар Philips TAB5309/10
  • В наявності
  • Код: 172393340
Саундбар Philips TAB5309/10
Менеджер продаж
Менеджер продаж
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Philips TAB5309/10
Ключова інформація
  • Загальна потужність : 120 Вт,
  • Кількість каналів : 2.1,
  • Тип сабвуфера : активний,
  • Зв'язок : HDMI 2.1, Bluetooth,
  • Аудіодекодери : Dolby Digital , DTS Digital Surround ,
  • Розміри саундбара : 766 x 67,3 x 91 мм
  • Вага саундбара : 1,6 кг .
Конструкція та матеріали
Саундбар Philips TAB5309/10 має елегантне чорне покриття , яке ідеально впишеться в будь-який дизайн інтер'єру. Його розміри становлять 766 мм завширшки, 67,3 мм заввишки та 91 мм завглибшки, що робить його відносно тонким і зручним для розміщення під телевізором або на полиці. Ця модель не вигнута, що полегшує її інтеграцію з традиційними телевізорами. У комплект також входить активний низькочастотний динамік, розміри якого становлять 195 мм x 315,5 мм x 195 мм, а вага — 3,03 кг. Обидва елементи були розроблені з високоякісних матеріалів , що забезпечує їхню довговічність та естетику.
Тип саундбара
Кількість звукових каналів та технологій
Зв'язок
Сумісність з іншими пристроями
Звукова продуктивність
Додаткові функції
  • підтримка потокової передачі музики з програм,
  • можливість використання бездротового зв'язку,
  • вбудовані аудіодекодери, такі як Dolby Digital ,
  • елегантний дизайн , який гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр.
Завдяки цим зручностям використання пристрою стає надзвичайно комфортним та різноманітним.
Комплектація
  • саундбар,
  • активний сабвуфер,
  • дистанційне керування,
  • HDMI-кабель,
  • посібник користувача.
Характеристики
Основні
ВиробникPhilips
Акустичне оформленняЗакритого типу
Бездротові можливостіBluetooth
Вид товаруСаундбар
Гарантійний термін12 міс
Кількість динаміків3 шт.
Кількість смуг2
Максимальна потужність120 Вт
Максимальна частота20000 Гц
Матеріал корпусуПластик, Алюміній
Мінімальна частота40 Гц
Потужність120 Вт
Роз'ємиHDMI порт
СтанНовий
ТипПолична
Тип акустичної системиАктивна
Колір корпусуЧорний
Цифровий оптичний вхідТак
Чутливість85 дБ
Габаритні розміри
Вага4.63 кг
Висота67.3 мм
Глибина91 мм
Товщина стінок колонки10 мм
Ширина766 мм
Додаткові функції і характеристики
Можливість встановлення поза приміщеннямНі
Захист від перевантаженняТак
Імпеданс6 Ом
Кількість лінійних входів1
Кріплення на стінуНі
Лінійний вихідНі
Регулювання фазиНі
Рекомендована потужність підсилювача (хв.)80 Вт