Телевізор Samsung QE50Q80D, фото 2
Телевізор Samsung QE50Q80D, фото 3
Телевізор Samsung QE50Q80D, фото 4
Телевізор Samsung QE50Q80D, фото 5
Телевізор Samsung QE50Q80D, фото 6
Телевізор Samsung QE50Q80D
  • В наявності
  • Код: QE50Q80D
Телевізор Samsung QE50Q80D
Менеджер продаж
Менеджер продаж
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Телевізор Samsung QE50Q80D представляє собою поєднання інноваційних технологій та високої якості зображення. Завдяки діагоналі 50" (127 см) і роздільній здатності 3840 x 2160 (4K UHD), цей телевізор забезпечує надзвичайно чітке та яскраве зображення, яке вражає своєю деталізацією та насиченістю кольорів.
Технології, що змінюють уявлення про телевізори
Високоякісне аудіо та додаткові функції
Конфігурація аудіосистеми 2.2 та сумарна потужність динаміків 40 Вт забезпечують високоякісний звук з ефектами Dolby Atmos, що створює ефект присутності та занурення у події на екрані.
Телевізор Samsung QE50Q80D має два USB роз'єми та чотири HDMI 2.1 роз'єми, що дозволяє підключати численні пристрої одночасно. Річне споживання енергії складає 188 кВт/г, а споживання електроенергії у звичайному режимі – 129 Вт, що робить цей телевізор енергоефективним (клас енергоефективності B).
Габарити телевізора без підставки складають 1114.2 x 643.6 x 47.8 мм, з підставкою – 1114.2 x 705.9 x 237 мм. Вага без підставки – 13,6 кг, з підставкою – 18,2 кг. Телевізор підтримує стандарт кріплення VESA 200 Х 200, що дозволяє легко встановити його на стіну.
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникSamsung
HD-формат2160p
Гарантійний термін12 міс
Геймерські функціїVRR
Діагональ екрану50 дюйм
Вигнутий екранНі
Кріплення на стінуТак
Модельний рік2024
Наявність LED-підсвічуванняТак
Операційна системаGoogleTV
Підтримка HDTVТак
Підтримка Smart TVТак
Споживана потужність129 Вт
Роздільна здатність екрану4K Ultra HD (3840×2160)
СтанНовий
Способи управлінняГолосовий пошук
ТВ-тюнерЦифровой Т2
Технологія дисплеяQLED-телевізор
Тип LED підсвічуванняDirect LED
Тип покриття екрануАнтивідблиск
Тип телевізораLED
Формат екрану16:9
КолірСірий
Звук
Dolby DigitalТак
Вбудований сабвуферНі
Кількість динаміків4
Об'ємне звучанняТак
СтереозвучаниеТак
Сумарна потужність звуку40 Вт
Функції
FM-радіоНі
Захист від дітейТак
Картинка в картинціНі
Підтримувані форматиMKV, VideoCD, JPEG, AVI
Підтримка 24p True CinemaТак
Підтримка DLNAТак
Підтримка SkypeНі
Таймер снаТак
Функція "Time Shift"Так
Мова менюІспанська, Китайський, Російська, Англійська, Український, Французька, Німецький
Інтерфейси
Бездротові можливостіBluetooth, AirPlay, Wi-Fi, Ethernet
Вхід/ВихідСлот расширения CI, 4 x HDMI 2.0, Ethernet , 2 x USB 2.0
Вихід на навушникиТак
Кількість роз'ємів HDMI4
Кількість роз'ємів USB2
Підтримувані формати флеш-картCompact Flash
Розміри
Вага13.6 кг
Висота643.6 мм
Глибина47.8 мм
Ширина1114.2 мм