Телевізор Samsung QE55S85D, фото 2
Телевізор Samsung QE55S85D, фото 3
Телевізор Samsung QE55S85D, фото 4
Телевізор Samsung QE55S85D, фото 5
Телевізор Samsung QE55S85D
  • В наявності
  • Код: QE55S85D
Телевізор Samsung QE55S85D
Менеджер продаж
Менеджер продаж
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штучний інтелект для покращеного якості
Телевізор Samsung 55” OLED 4K (QE55S85D) оснащений потужним процесором NQ4 AI Gen2 з технологією 4K AI Upscaling, який використовує 20 нейронних мереж для покращення якості контенту. Завдяки цьому процесору ваші фільми, спортивні трансляції та відеоігри набувають більш чіткого зображення, близького до 4K, та високоякісного звуку, забезпечуючи ідеальне сприйняття.
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникSamsung
HD-формат2160p
Гарантійний термін12 міс
Діагональ екрану55 дюйм
Вигнутий екранНі
Кріплення на стінуТак
Модельний рік2024
Наявність LED-підсвічуванняТак
Операційна системаTizen
Підтримка HDTVТак
Підтримка Smart TVТак
Споживана потужність96 Вт
Роздільна здатність екрану4K Ultra HD (3840×2160)
СтанНовий
Способи управлінняПульт-указка
ТВ-тюнерЦифровой Т2
Технологія дисплеяOLED-телевизор
Тип LED підсвічуванняDirect LED
Тип покриття екрануАнтивідблиск
Тип телевізораOLED
Формат екрану16:9
КолірЧорний
Звук
Dolby DigitalТак
Вбудований сабвуферНі
Кількість динаміків2
Об'ємне звучанняТак
СтереозвучаниеТак
Сумарна потужність звуку20 Вт
Функції
FM-радіоНі
Захист від дітейТак
Картинка в картинціНі
Підтримувані форматиMKV, VideoCD, JPEG, AVI
Підтримка 24p True CinemaТак
Підтримка DLNAТак
Підтримка SkypeНі
Таймер снаТак
Функція "Time Shift"Так
Мова менюІспанська, Китайський, Російська, Англійська, Український, Французька, Німецький
Інтерфейси
Бездротові можливостіBluetooth, AirPlay, Wi-Fi, Ethernet
Вхід/ВихідСлот расширения CI, Ethernet , 4 x HDMI 2.1, 2 x USB 2.0
Вихід на навушникиТак
Кількість роз'ємів HDMI4
Кількість роз'ємів USB2
Підтримувані формати флеш-картCompact Flash
Розміри
Вага13 кг
Висота706 мм
Глибина34 мм
Ширина1226 мм