Телевізор Samsung UE32T5302, фото 2
Телевізор Samsung UE32T5302, фото 3
Телевізор Samsung UE32T5302, фото 4
Телевізор Samsung UE32T5302, фото 5
Телевізор Samsung UE32T5302, фото 6
Телевізор Samsung UE32T5302
  • Немає в наявності
  • Код: UE32T5302
Телевізор Samsung UE32T5302
Менеджер продаж
Менеджер продаж
Опис товару
Роздільна здатність Full HD
Телевізор Samsung T5302 32" з роздільною здатністю Full HD забезпечує чітке та яскраве зображення, яке в два рази перевищує стандарт HD. Цей телевізор оживляє ваші улюблені телешоу, фільми та спортивні події, створюючи ефект присутності та дозволяючи насолоджуватися кожним моментом. Завдяки роздільній здатності Full HD ви отримуєте чітке зображення з максимальними деталями та яскравими кольорами, що дозволяє насолоджуватися переглядом контенту в будь-якій ситуації. Кожен момент на екрані виглядає реалістично і насичено, що особливо помітно на екрані з діагоналлю 32 дюйми.
HDR для ще більшої яскравості
Чіткість і реалістичність кольорів з PurColor
Технологія Ultra Clean View
Тонкий і стильний дизайн
Інтеграція з AirPlay 2
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникSamsung
HD-формат1080р
Гарантійний термін12 міс
Діагональ екрану32 дюйм
Вигнутий екранНі
Кріплення на стінуТак
Модельний рік2022
Наявність LED-підсвічуванняТак
Операційна системаTizen
Підтримка HDTVТак
Підтримка Smart TVТак
Споживана потужність51 Вт
Роздільна здатність екрануFull HD (1920×1080)
СтанНовий
Способи управлінняПульт-указка
ТВ-тюнерЦифровой Т2
Технологія дисплеяLCD телевизор (LED)
Тип LED підсвічуванняDirect LED
Тип покриття екрануАнтивідблиск
Тип телевізораLED
Формат екрану16:9
КолірЧорний
Звук
Dolby DigitalТак
Вбудований сабвуферНі
Кількість динаміків2
Об'ємне звучанняТак
СтереозвучаниеТак
Сумарна потужність звуку20 Вт
Функції
FM-радіоНі
Захист від дітейТак
Картинка в картинціНі
Підтримувані форматиMKV, VideoCD, JPEG, AVI
Підтримка 24p True CinemaНі
Підтримка DLNAТак
Підтримка SkypeНі
Таймер снаТак
Функція "Time Shift"Ні
Мова менюІспанська, Китайський, Російська, Англійська, Український, Французька, Німецький
Інтерфейси
Бездротові можливостіBluetooth, AirPlay, Wi-Fi, Ethernet
Вхід/ВихідСлот расширения CI, 1 x USB 2.0, Ethernet , 2 x HDMI 2.0
Вихід на навушникиТак
Кількість роз'ємів HDMI2
Кількість роз'ємів USB1
Підтримувані формати флеш-картCompact Flash
Розміри
Вага4 кг
Висота438 мм
Глибина74.1 мм
Ширина737.4 мм