Доставка зі складу 5-10 днів.

У 1983 році Audiolab представила культову серію 8000, взявши штурмом британську Hi-Fi сцену та закріпивши за нею репутацію одного з найважливіших hi-fi продуктів свого часу.
Через 25 років...
Audiolab прагне повторити це досягнення з абсолютно новою серією 6000, ідеальною для сучасних любителів музики, які шукають першокласну продуктивність, якість збірки та функції за доступною ціною.


Зовні 6000A дуже схожий на 8300A завдяки великим ручкам керування та великому центральному OLED-дисплею. На відміну від своїх дорожчих аналогових побратимів, він містить високоякісний цифро-аналоговий перетворювач, що дозволяє пряме підключення до цифрових джерел без додаткового обладнання. На борту ви знайдете чотири цифрові входи, три аналогових лінійних входи, вхід для вертушки, бездротове з’єднання через Bluetooth і спеціальний підсилювач для навушників, а також високоякісний підсилювач, здатний працювати з вимогливими гучномовцями.
На знак визнання нещодавнього відродження вінілових платівок Audiolab представила високоякісний, малошумний звуковий попередній підсилювач на основі JFET для картриджів MM із точним вирівнюванням RIAA.
Так само все більше людей використовують навушники для прослуховування музики. Audiolab має вбудований спеціальний підсилювач для навушників із системою зворотного зв’язку. Його смуга пропускання посилення та висока швидкість наростання забезпечують динамічну, детальну та захоплюючу роботу з різними навушниками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Audiolab |
| Стан | Новий |
| Тип | Інтегральний підсилювач |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 7,8kg |
| Вихідна потужність | 2 x 50 W |
| Вихідна потужність 4 Ом | 2x75W |
| Вихідна потужність 8 Ом | 50W |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Використовувані технології | Bluetooth |
| Код виробника | 5025941208198 |
| Кількість аналогових аудіовходів | 5 |
| Кількість аналогових аудіовиходів | 1 |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | 6000A Play |
| Марка | Audiolab |
| Відобразити | Да |
| Пілот | Немає |
| Функції | Немає |