Доставка зі складу 5-10 днів.


Безпрецедентний еталонний звук сабвуфера дивовижна ціна, а також компактні розміри відрізняють SB-3000 від все в наявності. Складний чіп Sledge STA-800D2 DSP, інноваційний, 13-дюймовий драйвер SVS з високим ходом і оптимізований корпус вони контролюють кімнату, надаючи глибші баси та вищий вихідний рівень ніж це зазвичай можливо з таким маленьким сабвуфером. Ідеальне рішення для низькі опорні частоти в аудіофільських музичних системах або в кімнати для домашніх кінотеатрів, SB-3000 встановлює нові стандарти продуктивності його ціна.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SVS |
| Стан | Новий |
| Тип | Сабвуфер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 24,7 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Код виробника | 856677007602 |
| Мoдель | SB-3000 |
| Максимальна потужність | 2500 W |
| Марка | SVS |
| Середньовадекадатична номінальна потужність | 800 W |
| Колір | Czarne |
| Частотна характеристика | 18-270 Hz |