30 099 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.
Monitor Audio Bronze 6GKolumny z serii Bronze 6 generacji, zostały starannie zaprojektowane tak, by oferować prawdziwie brytyjską osobowość kojarzoną z Monitor Audio z dodanym atrakcyjnym współczesnym akcentem. Z myślą o Tobie udoskonaliliśmy ich konstrukcje, jakość wykonania i brzmienie.Świeże spojrzenie na dizajn obudów zaowocowało czystymi, prostymi liniami. Są one dostępne w czterech nowoczesnych wykończeniach (biały, orzech, miejski szary i czarny), z eleganckimi, kontrastowymi frontami i pasującymi magnetycznymi maskownicami materiałowymi, zapewniającymi im subtelny wygląd.Jedną z najbardziej przyciągających wzrok cech tych kolumn są akustycznie przezroczyste sześciokątne wzory dyspersyjne na maskownicach przetworników wysokotonowych. Kolumny Bronze stały się prawdziwie częścią prestiżowej rodziny głośników Monitor Audio, ponieważ taki sześciokątny wzór występuje również w naszych nagradzanych seriach Silver i Gold. Wzór ten nadaje Bronze wyjątkowy charakter, pozwalając, aby światło wydobywało blask charakterystycznej złotej kopułki gł
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Monitor Audio |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Дизайн | 2 drożna |
| Імпеданс | 8 Ohm |
| Мoдель | bronze 6g |
| Марка | Монітор Audio |
| Середньовадекадатична номінальна потужність | 60 W |
| Колір | Białe |
| Частотна характеристика | 105-30000 Hz |
| Ефективність | 86 dB |