Доставка зі складу 5-10 днів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klipsch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Дизайн | 2 drożna |
| Імпеданс | 8 Ohm |
| Код виробника | 15023 |
| Мoдель | RP-140D |
| Максимальна потужність | 200 W |
| Марка | Klipsch |
| Середньовадекадатична номінальна потужність | 200 W |
| Колір | Czarne |
| Частотна характеристика | 69-25000 Hz |
| Ефективність | 91 dB |