Доставка зі складу 5-10 днів.
Серія Plus
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canton |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Дизайн | 2 drożna |
| Імпеданс | 8 Ohm |
| Максимальна потужність | 100 W |
| Марка | Canton |
| Середньовадекадатична номінальна потужність | 50 W |
| Колір | Białe |
| Частотна характеристика | 45-30000 Hz |
| Ефективність | 87 dB |