
100 074 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.

Серія Heco Celan була захоплюючим продуктом для шанувальників музики та домашнього кіно в усьому світі протягом трьох поколінь. Однак замість того, щоб спочивати на лаврах, наша команда дизайнерів і розробників хотіла створити унікальну окрему сімейство гучномовців четвертого покоління як гідну наступницю легендарної серії Celan GT.
Як і його попередник, нещодавно розроблений твітер Heco також відповідає імені Celan. Однак новий суфікс «Revolution» дає зрозуміти, що останнє покоління являє собою фундаментальний подальший розвиток гучномовців попереднього покоління. Метою було повністю винайти Целана! Зрештою, ця амбітна мета відображена як у загальній акустиці, так і в новій концепції дизайну. Характерний корпус із елегантною похилою верхньою частиною та домінуючими опорами для підлоги надають цій новій флагманській лінійці справжню індивідуальність і претендують на те, щоб стати новою віхою в історії гучномовців Heco.

Ознаки нового дизайну Celan Revolution — скошена верхня частина з вбудованим металевим логотипом і заокруглені боки з корпусом, який звужується до задньої частини. Ще одним ключовим елементом дизайну колонок, що стоять, є міцні алюмінієві основи, які є не лише візуальними. Їх міцні шипи регулюються по висоті, а змінні наконечники забезпечують ідеальний баланс конструкції на будь-якій поверхні. Широка основа також гарантує особливо хорошу стійкість. Новий дизайн Celan Revolution доповнюється елегантною обробкою з добірного натурального дерев’яного шпону або високоякісного лаку, а також непомітним кріпленням передньої решітки за допомогою вбудованих магнітів.
Revolution 9 — це великий, сучасний підлоговий гучномовець із винятковими акустичними властивостями. Особливості найбільшої підлогової підставки серії, що привертають увагу, включають похилу верхню частину та міцні алюмінієві ніжки. Металеві шипи, що регулюються по висоті, забезпечують ідеальну відстань динаміка від землі, прокладаючи шлях для неспотвореного високоякісного звуку. Низькі та середні частоти покриваються двома 200-міліметровими низькочастотними динаміками та 170-міліметровим середньочастотним динаміком, які відомі своїми аудіофільськими звуковими характеристиками та високою стабільністю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heco |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Дизайн | 3 drożna |
| Імпеданс | 8 Ohm |
| Код виробника | 1173 |
| Мoдель | Celan Revolution SUB 32A |
| Максимальна потужність | 450 W |
| Марка | Heco |
| Середньовадекадатична номінальна потужність | 280 W |
| Колір | Czarne |
| Частотна характеристика | 19-52000 Hz |
| Ефективність | 93 dB |