Доставка зі складу 5-10 днів.

Арія 926 втілює це ідеальний 3-смуговий підлоговий гучномовець, призначений для домашніх потреб. Це Музичний і експресивний динамік легко встановити.

Любителі музики Своїми акустичними можливостями порадує будь-яка музика. Арія 926, за визначенням, не є дорогими аудіофільськими колонками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Focal |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Дизайн | 3 drożna |
| Імпеданс | 8 Ohm |
| Код виробника | ARIA926BLACKHGL |
| Максимальна потужність | 250 W |
| Марка | Focal |
| Середньовадекадатична номінальна потужність | 120 W |
| Колір | Czarne |
| Частотна характеристика | 45-28000 Hz |
| Ефективність | 91 dB |