Доставка зі складу 5-10 днів.


Завдяки споживанню електроенергії лише 1000 Вт WD 3 P S V-17/4/20 є потужним і енергоефективним. Пилосос, всмоктувальний шланг і насадка для підлоги зі змінними смужками ідеально підібрані один до одного - для найкращих результатів сухого та вологого прибирання, а також видалення дрібних і великих забруднень. Пилосос для вологого та сухого прибирання вражає своїм компактним дизайном і надійним 17-літровим баком, 4-метровим кабелем живлення, 2-метровим всмоктуючим шлангом і флісовим фільтр-мішком. Завдяки цілісному картриджному фільтру можливе вологе та сухе пилососіння без необхідності заміни фільтра. Функція обдування корисна для очищення важкодоступних місць. Всмоктуючий шланг можна повісити на головку пристрою, заощадивши місце. Кабель живлення можна зберігати на гачку, а трубки та насадку для підлоги на планці бампера. Система закриття «Pull & Push» дозволяє легко відкривати і закривати резервуар. Коліно можна зняти, а аксесуар підключити безпосередньо до всмоктувального шланга. Інші розумні рішення: інструменти та дрібні деталі можна розмістити на головці пристрою. Ергономічна форма ручки дозволяє зручно переносити прилад.

Всмоктування бруду, що утворюється під час роботи, перш ніж він потрапить на підлогу чи меблі. Увімкнення/вимкнення електроінструменту вмикає/вимикає пилосос.

Для вологого та сухого прибирання без додаткової заміни фільтра. Легка установка і зняття фільтра поворотом, без додаткового кріпильного елемента.

Економія місця, безпечний і легкий доступ під час зберігання аксесуарів. Кабель живлення можна безпечно зберігати зав
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари в комплекті | Ssawka do zbierania wody |
| Волість | 1000 W |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | Nie dotyczy |
| Дизайн | Gumowe kółka |
| Довжина кабелю | 4 m |
| Клас повторного викидання пилу | Nie dotyczy |
| Мoдель | 1.628-190.0 |
| Марка | Karcher |
| Напруга | 220-240V |
| Об'єм мішка/контейнера [л] | 17 l |
| Тип пилососа | Bezworkowe |
| Тип фільтра | Kartridż |
| Функції | Parkowanie pionowe, Uchwyt do przenoszenia |
| Колір | Żółte |