Доставка зі складу 5-10 днів.



Циліндрична острівна витяжка - це вражаючий пристрій, який зробить кухонний острів не тільки прикрасою кімнати, але й зручною робочою поверхнею, ідеально адаптованою для приготування їжі. Максимальна продуктивність: 670 м3/год. Клавіші Soft-Touch Quiet операція: хв. 43 дБ_x000D_ Використовуваний двигун SQ дозволяє працювати з більш вузькими вентиляційними каналами

Витяжка Asterio Isola 39.1 Rose island — це пристрій, який доступний як відсмоктувач, так і як абсорбер. Витяжка видалить засмоктане повітря і водяну пару за межі приміщення. Його можна використовувати тільки в тому випадку, якщо кухня підключена до вентиляційного каналу. Поглинач очистить повітря і проштовхне його назад у приміщення._x000D_ Острівна витяжка має алюмінієвий фільтр, а якщо вона виконує функцію поглинача, то може бути оснащена вугільним фільтром. Алюмінієвий фільтр є основним елементом обладнання витяжки - він очищає повітря від жирових частинок, щоб вони не осідали на поверхні кухонного обладнання та меблів. Вугільний фільтр (потрібно придбати окремо) видаляє запахи з повітря.



Золотистий колір витяжки може набувати іншого відтінку золота залежно від кольору та інтенсивності освітлення на кухні. Обидві круглі решітки (верхня і нижня частини) пофарбовані одночасно і в один колір. Верхня решітка має менший діаметр, ніж нижня частина витяжки, що може викликати різне відбиття світла і створити ілюзію іншого відтінку кольору. Ця витяжка призначена для установки над кухонним островом. Її також можна використовувати як настінну витяжку, прикріпивши її до стелі впритул до стіни.

Глушник:
Чудовим рішенням, коли ми хочемо додатково заглушити витяжку, є шумопоглинач, це універсальний пристрій, який можна підключити до будь-якої витяжки GLOBALO (за винятком декоративних витяжок з кабелем). Як працює глушник? У пристрої використовується звукоізоляційний матеріал. Під час роботи витяжки відбувається механізм розсіювання акустичної енергії в пористій структурі поглинаючого матеріалу. Енергія акустичної хвилі перетворюється на тепло, що ефективно заглушає роботу витяжки. Для людей, які цінують комфорт під час приготування їжі, це рішення стане хітом.

a

Ширина: 39 см Мінімальна гучність: 43 дБ Діаметр виходу: fi15 см

Пам'ятайте, що витяжку необхідно правильно підключити до безперешкодної вентиляції. Використовуйте гладку трубу діаметром, ідентичним діаметру вихідного отвору двигуна витяжки - зазвичай 15 см. В якості альтернативи можна використовувати плоскі повітроводи з перетином 22х9 см. Перетин паровідвідної труби повинен бути якомога коротшим (максимум 2-3 метри). Уникайте вигинів - дозволено один або максимум два згини під кутом не більше 45 градусів. Уникайте використання вугільних фільтрів і тримайте алюмінієві фільтри чистими, що зменшить опір нагнітаного повітря та призведе до більш тихої роботи витяжки.< /p>

починаючи з 898,00_x000D_ злотих

починаючи з 1538,00_x000D_ злотих

починаючи з 1159,00_x000D_ злотих

починаючи з 1149,00_x000D_ злотих

починаючи з 2158,00_x000D_ злотих
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GLOBALO |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 61 kWh |
| Діаметр повітровипускного отвору [см] | 15 |
| Клас продуктивності динамічного потоку | A |
| Клас енергоспоживання | B |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності поглинання забруднень | E |
| Кількість двигунів | 1 |
| Кількість знежирювальних фільтрів | 1 |
| Кількість світлових точок | 4 |
| Контроль | Elektroniczne |
| Мoдель | Asterio Isola 39.1 Rose |
| Максимальна гучність | 62 dB |
| Марка | Globalo |
| Мінімальний об'єм | 43 dB |
| Потужність витяжки [м3/год] | 420 |
| Потужність освітлення | 3W |
| Знежирювальний фільтр | Aluminiowy |
| Тип капюшона | Wyspowy |
| Тип освітлення | LED |
| Рівні потужності вентилятора | 4 |
| Функції | Wyciąg, Pochłaniacz |
| Колір | Miedziany |