Доставка зі складу 5-10 днів.

HDE 13 RQX | Потужна 1-швидкісна дриль.
950 Вт

Компактний і потужний двигун потужністю 950 Вт. Безступінчасте регулювання швидкості. Чудова низька швидкість і високий крутний момент. Промисловий металевий безключовий патрон з однією втулкою. Автоматичне блокування шпинделя. Зміна напрямку обертання. Кабель QUIK-LOK ™ 4 м

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2 kg |
| Волість | 950 W |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина кабелю | 4 m |
| Додаткова інформація | Obroty prawo-lewo, Regulacja obrotów |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Кількість передач | 1 |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні (мм) | 1 |
| Максимальний діаметр свердління в деревині (мм) | 38 |
| Максимальний діаметр свердління в металі (мм) | 13 |
| Марка | Milwaukee |
| Швидкість обертання | 525 obr./min |
| Тип | Wiertarki bez udaru |
| Тип двигуна | Szczotkowe |
| Тип ручки | Samozaciskowy |
| Частота ударів без навантаження | 525 ud./min |