Доставка зі складу 5-10 днів.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1,5 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина гравіювання (мм) | 17 |
| Джерело живлення | Akumulatorowe |
| Максимальна глибина стругання | 2 mm |
| Марка | Milwaukee |
| Напруга | 12 V |
| Швидкість без навантаження | 14000 obr./min |
| Тип | Strugi |
| Ширина потоку | 56 mm |