Доставка зі складу 5-10 днів.
Ми є офіційним представником Виробника, тому на аукціоні представлений товар новий, упакований в оригінальну упаковку (не виставковий). Купуючи товар на нашому аукціоні, ми можемо гарантувати найвищий рівень обслуговування, постійний зв'язок і допомогу в разі будь-яких проблем. У нас також є доступ до запасних частин для кожної кабіни, яку ми пропонуємо, тому термін служби виробу можна рахувати роками, а не лише гарантійним терміном. На відміну від інших продавців, ми не цураємося складних питань і завжди намагаємося допомогти у зверненні до сервісного центру виробника зі скаргами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Novoterm |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 82 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Radio |
| Коротка сторона | 82 cm |
| Марка | Novoterm |
| Скло/товщина скла | 4 mm |
| Тип | Półokrągłe i 1/4 koła |
| Тип дверей | Rozsuwane |