Доставка зі складу 5-10 днів.
Термін доставки 2-3 робочих дні
НОВИНКА! Серія: New Azura Black
ЗОЛОТА ЛІНІЯ
Елегантна п'ятикутна кабіна 100x80 см New Azura Black, оброблена чорними профілями та кронштейнами. Кабіна ідеально підходить для маленьких ванних кімнат, оскільки її форма та дизайн значно економлять простір. Естетично виконані петлі м'яко піднімають двері при відкриванні, завдяки чому кабіна легко відкривається і закривається. Стійкість кабіни гарантують стильні чорні кронштейни.
Асиметрична п'ятикутна кабіна, двері на одній петлі, що відкриваються назовні, безпечне загартоване скло 6 мм із захисним покриттям Active Shield
Асиметричний п'ятикутний акриловий піддон з прямокутним краєм. Перевагою є посилена структура, яка робить його міцним і стійким до тиску, а також гарантує комфорт і задоволення протягом багатьох років використання. Інтегрований корпус істотно впливає на рівень естетики та полегшує монтаж.
П'ятикутна асиметрична душова кабіна з чорними профілями New Trendy New Azura Black 100x80x195 см
Чорний кронштейн створює цілісне й естетичне ціле, підвищуючи стійкість кабіни.
Порогова планка є елементом, який допомагає зберегти кращу герметичність, але її встановлення не є обов'язковим. Якщо ви вибрали варіант установки без планки, використовуйте нижній ущільнювач дверей з подовженою планкою (входить в комплект), щоб не було зазору між дверима і підлогою.
Високо естетичні деталі, в тому числі чорні ручки, ідеально поєднуються зі стилем кабіни.
Чорні петлі, крім своєї очевидної корисності, є елегантним доповненням, яке ідеально вписується в будь-який інтер’єр.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ НОВОГО ДУШОВОГО ПІДДОНУ AZURA
БЕЗКОШТОВНО виділений сифон (не потребує встановлення в підлогу)
Виробник: New Trendy
Особливості сифона:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Z brodzikiem |
| Тип входу | Drzwi uchylne |