Доставка зі складу 5-10 днів.

Душова кабіна однодверна NEW VARIA 120х80х190см з хромованими (глянцевими) профілями від: Предмет продажу душова кабіна ВАРІЯ НОВА з однорозсувними дверима, без піддону. Модель New Varia має елегантні хромовані деталі з глянцевим покриттям, душові двері оснащені безпечним загартованим склом товщиною 6 мм, із захисним покриттям Active Shield 2.0, виріб можна встановити з піддоном або без нього.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 120 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Мoдель | Varia |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Z brodzikiem |
| Тип входу | Drzwi suwane |