Доставка зі складу 5-10 днів.
Sanplast - TX - Асиметричний кутовий душовий набір-P-KP4/TX5b-90x120-S sbW0 + артикул 602-271-0320-38-4011. 90x120- S sbW0 Візерунок із загартованого скла W0Права кабінаProlile блискучі сріблястіБічні розсувні дверіДіапазон регулювання: 1173-1190 / 873-890 ммШирина входу: 550 ммЗахист скла: це інноваційна система, яка змінює хімічні та фізичні властивості скляної поверхні, знижуючи її енергетичну цінність. В результаті краплі води миттєво стікають з поверхні скла, залишаючи мінімальний залишок2. Душовий піддон Напівкруглий асиметричний піддон BP-P/FREE 90x120x5 + ніжки3. Корпус душового піддону Кутові напівкруглі асиметричні душові кабіни комплект-KP4/TX5b з розсувними дверима стандартно заповнені загартованим безпечним склом товщиною 5 мм з модифікацією поверхні скла Glass Protect. Ходова система заснована на наборі подвійних опорних роликів, встановлених у склі, і подвійних знімних нижніх роликів. Герметичність забезпечується магнітним ущільнювачем. Естетичні хромовані ручки забезпечують зручне ковзання дверей. Кабіни оснащені акриловими душовими піддонами глибиною 5 см з сифоном, ніжками та алюмінієвим кожухом для забезпечення функціонального з’єднання всіх елементів. Продукт доступний у правому та лівому виконанні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanplast |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 120 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 120 cm |
| Марка | Sanplast |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Z brodzikiem |
| Тип входу | Drzwi suwane |