Доставка зі складу 5-10 днів.
Напівкругла душова кабіна Trendy Feria 90х90х185 скло прозоре з покриттям К-0524 БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА!!!
Сучасний дизайн профілів без недоступних кутів полегшує прибирання салону.
Подвійні шарикопідшипникові ролики мають функцію розблокування та регулювання.
Виготовлені з металу, зручні ручки характеризуються високоякісним хромованим покриттям.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Мoдель | Feria |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Z brodzikiem |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Товщина скла/панелі | 5 mm |