
27 957 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.
Sanplast TX KN/TX5-80+Bza квадратна кутова душова кабіна 602-271-0221-38-401 візерунок скла: прозорий W0 колір профілю: глянцевий сріблястий тип дверей: розсувне скло модифікація Glass Protect У комплект входить кабіна, вбудована -внутрішній душовий піддон, ніжки для душового піддону, Розміри, довжина [см]: 80, ширина [см] : : 80 Висота [мм]: 205 Ширина входу [см]: 44 Діапазон регулювання Bmin-max = Cmin-max 773-790 Кутові напівкруглі душові кабіни KP4/TX5b+BPza з розсувними дверима мають наповнення із загартованої безпеки товщиною 5 мм. скло з модифікацією скляної поверхні Glass Protect в якості стандартної системи базується на комплекті подвійних опорних роликів Склопакети і подвійні знімні ролики забезпечують зручне розсувні двері завдяки естетичним хромованим ручкам душовий піддон глибиною 5 см з сифоном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanplast |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Sanplast |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 5 mm |
| Тип | Z brodzikiem |
| Тип входу | Drzwi suwane |