Доставка зі складу 5-10 днів.
Напівкругла душова кабіна Trendy Suvia 80x80x201 см з піддоном ZS-0001 Колір скла: прозоре Товщина скла: 5 мм Діапазон регулювання на профілях: 77,5-78,5 см Висота кабіни: 185 см Висота піддону: 16 см Комплект висота: 201 см. Ширина входу: 44 см. Радіус Душовий піддон R55 Дві розсувні двері Подвійні знімні ролики Профіль Easy Fix, що полегшує установку Універсальна кабіна: справа/ліворуч Гарантія від виробника: 24 місяці Комплектується душовою гарнітурою Сучасний дизайн профілів включає цікаве рішення для швидшого та легшого монтажу. Подвійні ролики на шарикопідшипниках мають знімна та регульована функція. Зручні та елегантні ручки з високоякісним хромованим покриттям.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Мoдель | Suvia |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 5 mm |
| Тип | Z brodzikiem |
| Тип входу | Drzwi suwane |