Доставка зі складу 5-10 днів.

Cersanit Arteco 90X90Cm S601116
Кабіни ARTECO виготовлені з безпечного 5-мм прозорого загартованого скла, захищеного захисним покриттям CleanPro, яке запобігає відкладенню накипу та бруду, завдяки чому їх легко підтримувати в чистоті.

Квадратні кабіни ARTECO мають висоту до 190 см, тому навіть високі люди почуватимуться в них надзвичайно комфортно. У колекції ARTECO використовуються зручні петлі PIVOT.

Металева ручка та магнітні ущільнювачі істотно впливають на довговічність кабін. Найвища якість та цікавий дизайн кабін зроблять кожне купання справжньою насолодою. Душові піддони TAKO висотою 4 см поєднують в собі класичний стиль, практичність і комфорт використання. Купівля повного комплекту: душова кабіна ARTECO та піддон TAKO гарантує економію часу та поєднання всіх елементів.

Особливості кабіни:
3 РОКИ ГАРАНТІЇ
Висока якість кабін Cersanit гарантує тривале комфортне використання протягом 3 років. Гарантія поширюється на всі елементи салону.
ЗАХИСНЕ ПОКРИТТЯ CLEAN PRO
Скло, покрите захисним покриттям CleanPro, ефективно запобігає утворенню накипу.
МЕТАЛЕВІ РУЧКИ
Металева міцна ручка сучасної форми та естетичної хромованої обробки.
БЕЗПЕЧНЕ СКЛО ТОВЩИНОЮ 5 ММ
Загартоване безпечне скло товщиною 5 мм забезпечує безпеку використання салону.
ПОВНА НАЯВНІСТЬ ЗАПЧАСТИН
Гарантована наявність усіх запасних частин дозволяє комфортно обслуговувати кабіну та спокій протягом багатьох років.
РЕГУЛЬОВАНИЙ НАСТІННИЙ ПРОФІЛЬ
Регульований настінний профіль зі зручним регулюванням, усуває кривизну стіни.
ВСЕ ПІДХОДИТЬ
Елементи набору ідеально підібрані. Купуючи набір, нам не потрібно турбуватися про те, чи все добре підійде.
Технічні дані:
Ширина 90 см; Глибина 90 см; Зріст 194 см;
Товщина скла 5 мм;
Тип кабіни: квадратна
Матеріал/пластик: прозоре скло, хром, акриловий піддон
Магнітні пломби включені
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 90 cm |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Мoдель | Arteco |
| Марка | Cersanit |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Z brodzikiem |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Товщина скла/панелі | 5 mm |