Доставка зі складу 5-10 днів.
КАБІНА CERSANIT ARTECO SQUARE + ДУШОВИЙ ПІДДОН 80×80 Кабіни ARTECO виготовлені з безпечного прозорого, загартованого скла товщиною 5 мм, захищеного захисним покриттям CleanPro, яке запобігає відкладенню накипу та бруду, що дозволяє легко підтримувати їх у чистоті. Квадратні кабіни ARTECO мають висоту 190 см, тому в них буде комфортно навіть високим людям. Надзвичайно зручна колекція ARTECO з використанням зручних металевих ручок і магнітних ущільнювачів см поєднує в собі класичний стиль, практичність і комфорт використання. Купівля комплекту: душова кабіна ARTECO і піддон TAKO гарантує економію часу та наявність запчастин (років). (мін. 3 роки з моменту закінчення виробництва) Глибина 80 см Товщина скла 5 мм Універсальна кабіна ліва/права Так Колір профілю Хром Колір скла Прозорий Матеріал/пластик Скло, Хром Покриття Cleanpro Так Призначено для душового піддону Так Регулювання профілю стінки Так Тип кабіна Квадрат Тип петель Шарнір Ширина 80 см Магнітні ущільнювачі Так Висота 194 смНабір для встановлення в комплекті ТакЗАХИСНЕ ПОКРИТТЯ CLEANPROMETAL HANDLESSAFE СКЛО 5 ММ ТОВЩИНА ПОВНА НАЯВНІСТЬ ЗАПЧАСТИН РЕГУЛЮВАНИЙ ПРОФІЛЬ СТІНИ ВСЕ ПІДХОДИТЬ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 80 cm |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Мoдель | Arteco |
| Марка | Cersanit |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 5 mm |
| Тип | Z brodzikiem |
| Тип входу | Drzwi uchylne |