22 550 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.
- Тип: напівкруглий- Довша сторона: 90 см- Коротша сторона: 90 см- Висота: 185 см- Висота (комплекту): 201 см- Радіус: 550 мм- Вхід: розсувні двері- Тип наповнення : графітове скло- Захисне покриття: немає - В комплекті: кабіна з душовим піддоном - Кріплення: праве, ліве, універсальне - Колір профілі: хром- Покриття профілю: глянець
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Deante |
| Скло/скляне оздоблення | Matowe |
| Скло/товщина скла | 5 mm |
| Тип | Z brodzikiem |
| Тип входу | Drzwi suwane |