23 955 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна «Заря» напівкругла 90 см х 90 см, висота 190 см + піддон Axim Stone Effect Black 90 см. Кабіна «Заря» продається в комплекті з піддоном. У комплект з піддоном не входить сифон (можна придбати окремо, товар знаходиться нижче на сторінці) Характеристики кабіни: Прозорий хромований ущільнювач в дверях Сучасні ручки з нержавіючої сталі .Можливість від'єднання і нахилу дверей, вирівнювання нерівностей стіни. 54,3 см. Безпроблемне і тихе розсувні двері кабіни встановлені на опорні ролики вгорі і внизу, що запобігає пошкодженню Прозоре скло з покриттям для легкого очищення - ProClean в стандартній комплектації захисні, що наносяться на поверхню скла в процесі її обробки. Завдяки унікальним властивостям покриття Besco ProClean краплі води не залишаються на поверхні скла, тому не залишають характерних відкладень. Зменшена кількість забруднень значно обмежує ріст бактерій і полегшує утримання продукту в чистоті. Засоби для делікатного чищення Besco забезпечать належний догляд за склом із покриттям Besco ProClean. Загартоване скло У всіх скляних виробах із пропозиції Besco використовується безпечне загартоване скло. Цей тип скла надзвичайно стійкий до механічних пошкоджень і термічних навантажень, яким воно часто піддається у ванній кімнаті. Завдяки використанню загартованого скла, екрани, двері та душові кабіни Besco дуже довговічні та відповідають всім суворим стандартам для цього типу продукції, що забезпечує максимальну безпеку використання сантехнічного акрилу зі спеціально розробленою матовою структурою чорне покриття, ідеально відтворює естетичність натурального каменю. У поєднанні з сучасною формою душових піддонів це дозволяє створити винятково дизайнерський продукт, який ідеально підходить для вимогливого інтер’єру, наприклад ванної кімнати. Форма душових піддонів UltraSlim дозволяє встановити піддон на підлогу або вмонтувати його У вартість душового піддону входить решітка 55 см. Глибина душового піддону 2,5 см ЧАС ДОСТАВКИ ПРОДОВЖЕНО НА 3 РОБОЧІ ДНІ.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Besco |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Besco |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 5 mm |
| Тип | Z brodzikiem |
| Тип введення | Drzwi suwane |