Доставка зі складу 5-10 днів.
Напівкругла душова кабіна Заря Чорна 90 см х 90 см, висота 190 см + піддон Axim 90 см Кабіна Заря продається в комплекті з піддоном. У комплекті з піддоном немає сифона (можна придбати окремо, товар знаходиться нижче на сторінці) Характеристики кабіни: Чорний матовий ущільнювач двері Модерн. Мінімалістичні ручки з матової нержавіючої сталі Можливість від'єднання і нахилу дверей, вирівнювання нерівностей стіни: Загартоване безпечне скло 5 мм .Найвища якість подвійних роликів. Двері кабіни встановлені на чорних опорних роликах у верхній і нижня частина, яка запобігає пошкодженню дверцят. Завдяки унікальним властивостям покриття Besco ProClean краплі води не залишаються на поверхні скла, тому не залишають характерних відкладень. Зменшена кількість забруднень значно обмежує ріст бактерій і полегшує утримання продукту в чистоті. Засоби для делікатного чищення Besco забезпечать належний догляд за склом із покриттям Besco ProClean. Загартоване скло У всіх скляних виробах із пропозиції Besco використовується безпечне загартоване скло. Цей тип скла надзвичайно стійкий до механічних пошкоджень і термічних навантажень, яким воно часто піддається у ванній кімнаті. Завдяки використанню загартованого скла, екрани, двері та душові кабіни Besco відрізняються високою міцністю та відповідають усім суворим стандартам для даного виду продукції, що забезпечує максимальну безпеку використання душових піддонів Axim UltraSlim, виготовлених із санітарного акрилу ідеально гладку поверхню, завдяки чому їх надзвичайно легко підтримувати в чистоті. Акрил – це матеріал з чудовими теплоізоляційними властивостями, а це означає, що поверхня виробу тривалий час зберігає температуру води. Безпека використання гарантується протиковзкими та антибактеріальними властивостями цього матеріалу. Завдяки тому, що акрил фарбується в масі, дрібні подряпини можна легко зашліфувати. Форма піддону UltraSlim дозволяє монтувати піддон на підлозі або вбудовувати в землю Ø піддону 55 мм. Глибина піддону 2.5см ПІСЛЯ КОДАУНУ ТЕРМІН ДОСТАВЛЕННЯ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ НА 3 РОБОЧІ ДНІ.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Besco |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Besco |
| Скло/скляне оздоблення | Matowe |
| Скло/товщина скла | 5 mm |
| Тип | Z brodzikiem |
| Тип входу | Drzwi suwane |