Доставка зі складу 5-10 днів.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 90 cm |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Мoдель | Look |
| Марка | Rea |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 5 mm |
| Тип | Z brodzikiem |
| Тип входу | Drzwi suwane |