Доставка зі складу 5-10 днів.
лівий варіант - як на фото
Надзвичайно простий, але цікавий дизайн виробу забезпечує його цікавий зовнішній вигляд, доповнений високоякісними матеріалами та виготовленням. Загартоване скло доповнюється делікатними, але стійкими профілями та елегантним кронштейном.
Фактичні розміри до зовнішнього краю куба стіни:
Діапазон регулювання A 99,2-100,2 см
Розмір B 69,2-70,2 см
Розмір C 33,5 см
Розмір Ш 63 см
Висота H 200 см
Колірне оздоблення бронзового кольору (матовий графіт)
Переваги продукту:
Покриття Active Shield 2.0 - стандарт
Можливість установки:
- для душового піддону
- на підлозі ПРИМІТКА: при установці на підлозі розмір кабі
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 70 cm |
| Мoдель | Avexa Gunmetal Brushed |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Товщина скла/панелі | 6 mm |