Доставка зі складу 5-10 днів.
Надзвичайно простий, але цікавий дизайн виробу забезпечує його цікавий зовнішній вигляд, доповнений високоякісними матеріалами та виготовленням. Загартоване скло доповнюється делікатними, але стійкими профілями та елегантним кронштейном.
Фактичні розміри до зовнішнього краю куба стіни:
Діапазон регулювання A 89,2-90,2 см
Розмір B 119,2-120,2 см
Розмір C 33,5 см
Розмір D 53 см
Розмір E 63 см
Розмір F 53,5 см
Розмір Ш 82 см
Висота H 200 см
Особливості продукту:
Покриття Active Shield - стандарт
Має гідрофобні властивості, завдяки яким краплі води не затримуються на поверхні скла, а стікають, не залишаючи слідів. Щоб насолоджуватися перевагами покриття Active Shield протягом тривалого часу, просто промивайте скло водою після кожного купання. Рекомендуємо використовувати засоби догляду за душовими кабінами, які є в нашій пропозиції.
Можливість установки:
- для душового піддону
- на підлозі ПРИМІТКА: при установці на підлогу розміри кабіни по осі скла менше приблизно на 2,5 см, тобто для кабіни 90х120 розміри по осі скла будуть 87,5х117,5 см< /p>
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Мoдель | Avexa Gold Shine |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |