Доставка зі складу 5-10 днів.
Надзвичайно простий, але цікавий дизайн виробу забезпечує його цікавий зовнішній вигляд, доповнений високоякісними матеріалами та виготовленням. Загартоване скло доповнюється делікатними, але стійкими профілями та елегантним кронштейном.
Фактичні розміри до зовнішнього краю стінового блоку:
Діапазон регулювання A 109,2-110,2 см
Розмір B 99,2-100,2 см
Розмір C 43,5 см
Розмір D 63 см
Розмір E 63 см
Розмір F 33,5 см
Розмір Ш 89 см
Висота H 200 см
Особливості продукту:
Покриття Active Shield - стандарт
має гідрофобні властивості, завдяки яким краплі води не затримуються на поверхні скла, а просто стікають, не залишаючи відкладень. Щоб насолоджуватися перевагами покриття Active Shield протягом тривалого часу, просто промивайте скло водою після кожного купання. Рекомендуємо використовувати засоби для догляду за душовими кабінами, доступні в нашій пропозиції
Можливість установки:
- для душового піддону
- на підлозі ПРИМІТКА: при установці на підлозі розміри кабіни по осі скла менше приблизно на 2,5 см, тобто для кабіни 110х100 розміри по осі скла будуть 107,5х97,5 см< /p>
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 110 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Мoдель | Avexa Gold Shine |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип введення | Drzwi uchylne |
| Товщина скла/панелі | 6 mm |