Доставка зі складу 5-10 днів.

Душова кабіна PRIME WHITE Колекція поєднує міський стиль із сучасними технологічними рішеннями. Prime White означає вишукані білі деталі та характерну розсувну систему, яка забезпечує плавне відкривання дверей. Використання інноваційного механізму позбавило необхідності встановлення нижньої доріжки кочення. Завдяки цьому Prime White - це поєднання ідеального дизайну та ергономіки. Елементи кріплення кабіни до стінок душової виготовлені з високоякісного металу. Кольори фурнітури в цих колекціях наносяться порошковим методом. Завдяки цьому вони мають ідеально гладку, матову поверхню.

Переваги душової кабіни Prime White: Краса та інновації Деталі колекції Prime White ідеально поєднуються з елегантним інтер'єром. Вони надають ванній кімнаті столичний стиль, заснований на сучасних технологічних рішеннях. Новітні технології Бігова доріжка мінімалістичної форми має інноваційну систему ковзання, яка забезпечує плавне відкривання дверей. Система має кришку, яка запобігає їх випаданню, коли вони розстібаються.

Синергія якості та комфорту Двостороння ручка обтічної форми дозволяє комфортно користуватися виробом. Завдяки сучасному дизайну виконує декоративну функцію. Досконалість форми Деталь гармонійно поєднується з нижнім краєм дверей, що стабілізує її при відкриванні та закриванні. Комфорт і висока якість У колекції використовується рішення, яке дозволяє безпечно від'єднати двері. Обладнання кабін системою такого типу полегшує їх установку та обслуговування.

ілюстративне фото Інноваційна система швидкого складання Завдяки використанню спеціальних гачків з’єднання рейок кабіни з стіновими профілями відбувається надзвичайно швидко. Елементи міцно з'єднані між собою, не боячись випадкового роз'єднання. Крім того, для регулювання стіни не потрібно використовувати гвинти на внутрішній стороні стінових профілів. ПОКРИТТЯ ACTIVE SHIELD 2.0

Покриття за новою технологією Active Shield 2.0 – це покриття, яке очищає скляну поверхню, наноситься механічно та з
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 130 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Мoдель | Prime White |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |