Доставка зі складу 5-10 днів.
Нова модна прямокутна кабіна Avexa Gold 120x90x200 см прозора ліва EXK-1768 Серія: Avexa Gold Колір профілю: золото Колір скла: прозоре Розміри: 120x90x200 см Діапазон регулювання дверей: 119,2-120,2 см Діапазон регулювання стіни: 89,2-90,2 см Ширина входів : 63 смПокриття: Так Active Shield Код товару: EXK-1768Серія: платина Наповнення: Загартоване скло Встановлення на підлогу: ТакВстановлення на душовий піддон: ТакТовщина скла: 6 ммДушовий піддон в комплекті: НіТип дверей: На петляхБічна сторона: Ліва Петлі з функцією підйому Петлі врівень зі скляною поверхнею Стіна регулюванняПломби Магнітний піддон купується окремо. У комплект входить рельєфний ущільнювач, який дозволяє встановити дверцята без порога. Розміри вказані в порядку дверцята х бокова стінка х висота з мінімалізмом, простотою ліній і привабливою обробкою. Поєднання скла і високоякісних хромованих деталей, багато простору і світла - сучасне загартоване скло - гарантія безпечного використання кабіни всіма домочадцями. Сучасне покриття, яке захищає скло бруду та полегшує утримання салону в чистоті. Це мікромолекулярний захисний шар, нанесений на поверхню скла. Заповнює мікроскопічні нерівності на поверхні скла, роблячи її ідеально гладкою. Завдяки цьому краплі води легше стікають, не осідаючи на її поверхні і не залишаючи слідів накипу, сервісне обслуговування протягом гарантійного терміну є підтвердженням якості нашої продукції Виріб в індивідуальній конфігурації за розмірами дозволяє вирівняти нерівності стін, завдяки чому монтаж душової кабіни проходить швидше і не вимагає додаткових ремонтних робіт підлогу, зливши його в душовий піддон. Жолоб – це естетична планка відповідної форми, розташована на нижньому краю дверей у більшості моделей душових кабін Platinum Line з функцією підйому дверей. Магнітні ущільнювачі забезпечують виняткову герметичність душової кабіни під час купання. Також є сучасним і естетичним елементом обробки кабіни. У комплект входить ущільнювач для безпорогового монтажу. Виготовлення під індивідуальне замовлення Виріб з можливістю вибору скла та можливістю зміни товщини скла під індивідуальне замовлення...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 120 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Мoдель | Avexa Gold Brushed |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Товщина скла/панелі | 6 mm |