78 123 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.
Прямокутна кабіна EVENTA, двері на одинарних петлях 120x100x200, чистий Active Shield 8 мм
ПЛАТИНОВА ЛІНІЯ
Душова кабіна квадратної та прямокутної форми, загартоване скло товщиною 8 мм із захисним покриттям Active Shield. Дверцята на одній петлі відкриваються назовні. Елегантна вішалка в комплекті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 120 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Мoдель | Eventa |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Товщина скла/панелі | 8 mm |