77 455 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна Essenza Pro Gold KDD 100x90см Radaway Колір профілю: золотий Колір скла: прозоре Ліві двері, ширина піддону (A1): 100 см Праві двері, ширина піддону (A2): 90 см Ліві двері, розміри до вісь скла (Y1): 97,6-98,4 см Праві дверцята, розміри до осі скла (Y2): 87,6-88,4 смВисота: 200 смПокриття EASY CLEAN: Так Гарантія виробника: 3 роки Код товару ліва крило: 10096100-09-01LКод товару праве крило: 10096090-09-01RНаповнення: Загартоване скло Установка на підлогу: Так Установка на піддон: ТакФорма: прямокутнийТовщина скла: 6 ммДушовий піддон в комплекті: Немає Тип дверей: 2 частиниДверний отвір: На петлях Петлі врівень зі склом Покриття Easy Clean полегшує догляд Латунні стабілізатори забезпечують надійну конструкцію Елегантні деталіМагнітне ущільнення в комплектіСистема кріплення до стіни за допомогою затискачів з можливістю кріплення в двох варіантах: з ущільнювальним профілем (дозволяє вирівняти кривизну стіни) або без використання профілю (при ідеально прямих стінах) Можливість замовлення без порогової планки Опції за додаткову плату: - інші варіанти скла: коричневе, графітове, сатин, UltraClear, Pixarena, Mirror - гравірування на склі Термін накладеного платежу подовжено на 3 робочих дні....
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |