Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна PRIME WHITE Колекція поєднує в собі столичний стиль і сучасні технологічні рішення. Prime White має вишукані білі деталі та характерну розсувну систему, яка забезпечує плавне відкривання дверей. Використання інноваційного механізму позбавляє від необхідності встановлення нижньої гусениці. Завдяки цьому Prime White - це поєднання досконалого дизайну та ергономічного виконання. Елементи кріплення кабіни до стінок душової виготовлені з високоякісного металу. Кольори фурнітури в цих колекціях наносяться порошковим методом. Завдяки цьому вони характеризуються ідеально гладкою, матовою поверхнею. Переваги душової кабіни Prime White: Краса та інноваційність Деталі колекції Prime White чудово поєднуються з елегантним інтер'єром. Вони надають ванній кімнаті столичний стиль, заснований на новітніх технологічних рішеннях. Мінімалістична бігова доріжка має інноваційну розсувну систему, яка забезпечує плавне відкривання дверей. Система має чохол, який захищає їх від випадання в незакріпленому стані. Синергія якості та комфорту. Двостороння ручка обтічної форми забезпечує комфортне використання виробу. Завдяки сучасному дизайну виконує декоративну функцію. Деталь гармонійно поєднується з нижнім краєм дверей, що забезпечує її комфорт і якість. Оснащення кабін цією системою полегшує їх монтаж і обслуговування. Інноваційна система швидкого монтажу Завдяки використанню спеціальних гаків з’єднання направляючої кабіни з профілями стін відбувається надзвичайно швидко. Елементи постійно з'єднані один з одним, без ризику випадкового роз'єднання. Крім того, для регулювання стіни не потрібно використовувати шурупи з внутрішньої сторони стінових профілів. ЗАХИСНЕ ПОКРИТТЯ ACTIVE SHIELDМи оснастили наші вироби зручним технологічним рішенням - покриттям Active Shield, яке значно полегшує повсякденну роботу. Це сучасне покриття, яке захищає скло душової кабіни від забруднень, спричинених відкладеннями накипу з води та залишками косметики. Тристінна душова кабіна Prime White ліві двері 110 см + бокова стінка 100 см CLEAN GLASS ACTIVE SHIELD 6 МОЖІВ ДЛЯ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАМОВЛЕННЯ< /p>
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 110 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Мoдель | Prime White |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |