Доставка зі складу 5-10 днів.
стандарт: прозоре скло 8 мм, стандартний продукт, покритий покриттям Active Shield для захисту від бруду, розміри A: 108,7–109,7 см, розміри B: 98,7–99,7 см, розміри C: 23,5 см, розміри D: 53 см, висота: 200 сммагнітне ущільненнярегулювання стінки7 років гарантії
Доставка безпосередньо з заводу забезпечує повну безпеку відправлення та швидке виконання замовлення. Door to door service - обслуговування безпосередньо вдома у клієнта. У разі виникнення несправності технік з обслуговування приїде до вашої ванної кімнати, щоб усунути несправність. Вам не потрібно нікуди відправляти товар, тому що весь ремонт проводиться на місці установки кабіни. Це велика зручність для кожного клієнта. Більшість продавців не гарантують таку послугу, що є великим недоліком. З послугою New Trendy "від дверей до дверей" ви будете спати спокійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 110 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Мoдель | Eventa |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |