Доставка зі складу 5-10 днів.
Колекція Avexa Copper Brushed захоплює своєю вражаючою формою обробки з елегантною матовою поверхнею. Душові кабіни з деталями мідного кольору є одним з провідних дизайнерських трендів в дизайні інтер'єру. Це композиція великого скління. Завдяки їм ванна кімната виглядає шикарно і ефектно. Колекція допускає будь-яку персоналізацію, а це означає, що вироби можна адаптувати до найвимогливіших інтер’єрів.


Естетичний і функціональний водостік

Довговічність і стабільність

Естетичність обробки

Ергономіка та стиль
Ми оснастили наші продукти зручними технологічними рішеннями - покриттям Active Shield, яке значно полегшує повсякденну діяльність.
Це сучасне покриття, яке захищає скло душової кабіни від бруду, що утворюється водяним накипом і залишками косметики.


Сторона: Права Колір скла: Прозорий Колір профілю: Мідний Тип входу: Двері на петлях Довша сторона: 90 см Коротша сторона: 70 см Висота: 200 см Товщина скла: 6 мм Виробник: New Trendy Collection: Avexa Copper Brushed Active Shield coating Паралельна підтримка Функція підйому дверей
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 90 cm |
| Коротка сторона | 70 cm |
| Мoдель | Avexa Copper Brushed |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип введення | Drzwi uchylne |