Доставка зі складу 5-10 днів.
Колекція, яка перетворює ванну кімнату на сучасну ванну кімнату. Avexa є синонімом світового дизайну. Він надає ванній кімнаті ефектний, розкішний вигляд. Продукція цієї лінії вирізняється деталями кольору матової міді, що є одним із провідних трендів у дизайні інтер’єру.
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
Кабіна доступна в правій (P) або лівій (L) версії - виберіть відповідний варіант на основі технічних креслень
Металеві кронштейни ідеально стабілізують всю конструкцію. Поверхня деталей має PVD покриття, що надає їй гладку і тверду текстуру, стійку до подряпин. У моделях Avexa Copper Brushed усі деталі мають матове покриття.
Вироби оснащені петлями з функцією підйому. Це означає, що двері піднімаються при відкриванні та закриванні. Завдяки цьому ущільнювач, розташований на їх нижньому краю, не треться об землю під час роботи. Рішення не тільки полегшує використання виробу, але й продовжує термін служби самої пломби. Петля виготовлена з високоякісного металу, що забезпечує її довговічність.
Запобігає капанню води з дверей кабіни на підлогу. Жолоб – це естетична планка, яка монтується на нижній край дверей кабіни.
Двостороння ручка з високоякісного металу забезпечує комфортне використання виробу. І вхід, і вихід з душової зони зручні та безпроблемні. Деталі мідного кольору підкреслюють сучасний дизайн ванної кімнати.
Для незнімних елементів їх можна встановити з настінним профілем, вирівнюючи кривизну стіни приблизно до 10 мм.
Для незнімних елементів їх можна встановити без використання стінового профілю. Тільки для ідеально прямих стін.
Порогова планка для душової кабіни є елементом, який допомагає зберегти герметичність, але її встановлення не є обов’язковим. Якщо ви вирішите встановити його без планки, використовуйте нижній ущільнювач дверей з подовженою планкою, щоб не було щілини між дверима та підлогою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Мoдель | Avexa Copper Brushed |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |