Доставка зі складу 5-10 днів.

Душова кабіна AVEXA GOLD SHINE Елегантна форма деталі золотого кольору з глянцевим покриттям забезпечує сучасний вигляд виробу. Петлі врівень зі склом доповнюють елегантний дизайн колекції. Гладка однорідна поверхня виробу дозволяє легко підтримувати його в чистоті. Двостороння ручка ергономічної форми, що забезпечує комфортне використання виробу. Висококласний кронштейн ідеально стабілізує всю конструкцію. Поверхня золотого кольору виконує декоративну функцію, надаючи виробу стильний характер.

Переваги душової кабіни Avexa Gold Shine/GOLD GLOSS: Довговічність і стабільність Висококласний кронштейн ідеально стабілізує всю конструкцію. Поверхня золотого кольору виконує декоративну функцію, надаючи виробу стильний характер. Естетичність обробки Елегантна форма деталі, кольору гладкого золота, забезпечує сучасний вигляд виробу. Петля має функцію підйому дверей. Петля врівень зі склом

Петлі врівень зі склом доповнюють елегантний дизайн колекції. Гладка однорідна поверхня виробу дозволяє легко підтримувати його в чистоті. Ергономіка та стиль Двостороння ручка ергономічної форми, що забезпечує комфортне використання виробу. Модний колір підкреслює сучасний декор ванної кімнати. Рейкова вішалка Виготовлений з металу, міцний і стійкий.

Елементи кріплення деталі до кабіни знаходяться врівень з внутрішньою стороною скла. Завдяки цьому ми отримали гладку однорідну поверхню, що полегшує утримання виробу в чистоті. Рейлінг кріпиться до нерухомої стінки виробу в двох місцях, що додатково впливає на його стійкість. Монтаж з настінним профілем або без нього Для незнімних елементів можлива їх установка без використання стінового профілю. Тільки для ідеально рівних стін. Для незнімних елементів їх можна встановити з настінним профілем, вирівнюючи кривизну стіни приблизно до 10 мм.

Встановлення з пороговою планкою або без неї Порогова планка душової кабіни є елементом, який допомагає зберегти кращу герметичність, але її установка не є обов'язковою. Якщо ви вирішите встановити варіант без планки, використовуйте нижній ущільнювач дверей з подовжен
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Мoдель | Avexa Gold Shine |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |