Доставка зі складу 5-10 днів.

- Тип: квадрат- Довша сторона: 90 см- Коротка сторона: 90 см- Висота: 200 см- Вхід: розпашні двері- Тип наповнення: прозоре скло- Захисне покриття: так- У комплекті: кабіна без піддону - Кріплення: ліве- Колір профілю: чорний- Покриття профілю: напівматове
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Мoдель | Reflexa Black |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 10 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |