Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна AVEXA GOLDКолекція AVEXA GOLD перетворює ванну кімнату на сучасну ванну кімнату. Avexa є синонімом світового дизайну. Він надає ванній кімнаті ефектний, розкішний вигляд. Продукція цієї лінії вирізняється деталями в кольорі матового золота, що є одним із провідних трендів в дизайні інтер'єру Переваги душової кабіни Avexa Gold/MATT GOLD: Естетичність обробки Елегантна форма деталі, в. колір матового золота в матовій структурі, забезпечує сучасний зовнішній вигляд виробу. Петля має функцію підйому дверей врівень зі склом і доповнює елегантний дизайн колекції. Гладка однорідна поверхня виробу дозволяє легко підтримувати його в чистоті. Довговічність і стійкість. Висококласний кронштейн ідеально стабілізує всю конструкцію. Поверхня золотого кольору виконує декоративну функцію, надаючи виробу стильний характер. Двостороння ручка ергономічної форми забезпечує комфортне використання виробу. Модний колір підкреслює сучасний дизайн ванної кімнати Монтаж з настінним профілем або без нього можна встановити без настінного профілю. Тільки для ідеально рівних стін. Для постійних елементів його можна встановити з настінним профілем, вирівнюючи кривизну стіни до 10 мм. Рішення доступне тільки для душової кабіни товщиною 6 мм. Монтаж з пороговою планкою є елементом, який забезпечує кращу герметичність. Якщо ви вирішите встановити варіант без планки, використовуйте нижній ущільнювач дверей з подовженим полотном, щоб не було зазору між дверима і підлогою. Порогова планка і додатковий ущільнювач входять в комплект з іншими деталями душова кабіна ↓ Щоб дізнатися більше, натисніть на зображення нижче ↓ ЗАХИСНЕ ПОКРИТТЯ ACTIVE SHIELDМи оснастили наші продукти дружніми технологічними рішеннями - покриттям Active Shield, яке робить. що повсякденна діяльність стає набагато легшою. Це сучасне покриття, яке захищає скло душової кабіни від бруду, що утворюється водяним накипом і залишками косметики. Душова кабіна AVEXA GOLD, праві двері, 120 см + бічна стінка 70 см, CLEAN GLASS ACTIVE SHIELD 6 ОПЦІЙ MMO ПІД ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 120 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 70 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Matowe |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |