82 179 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна з розпашними дверима Arta KDJ II 80(двері)x90x200 (права або ліва) від:
Предметом продажу є душова кабіна Arta KDJ II 80(двері)х80х200 без піддону в прозорому склі. Двері 80 см, бічна стінка 90 см. На фото лівий варіант кабіни. Кабіна доступна в лівому та правому виконанні, після покупки вказуйте обраний варіант кабіни.
Душові кабіни серії Arta були створені з урахуванням останніх тенденцій дизайну ванних кімнат. Скло в усіх моделях вкрите покриттям Easy Clean, яке в поєднанні з петлями врівень зі склом допомагає підтримувати чистоту в салоні. Це робить використання простим і приємним. Всі моделі створені з увагою до найдрібніших деталей, щоб комфорт їх супроводжував щодня.
Вироби серії Arta можна встановлювати як на душовий піддон, так і безпосередньо на підлогу.
Усі продукти серії Arta стандартно постачаються з компонентами, необхідними для встановлення з пороговою планкою або без неї.
Характеристики кабіни Arta KDJ II:
Стандартна кабіна доступна в прозорому склі:
Технічне креслення:
Відповідні душові піддони (доступні на інших наших аукціонах).
Ми пропонуємо великий вибір душових плит і лінійних зливів (можна придбати на інших наших аукціонах):
- послуга на замовлення
- гравірування на склі
- вішалка для рушників
- внутрішні хомути (для ідеально рівних стін)
- різні варіанти скла (малюнки нижче)
Інші наші аукціони включають великий вибір душових піддонів, дверей для ніш, шторок для ванн і кабін від Radaway, а також плитки для душу різних форм і розмірів.
Ласкаво просимо
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 120 cm |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |