78 432 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.
Квадратна кабіна з двокомпонентними розпашними дверима Arta KDD I 90x90x200 від:
Предметом продажу є квадратна кабіна з розпашними дверима Arta KDD I 90x90x200 без душового піддону в прозорому склопакеті розміром 90 см, праворуч 90 см.
Душові кабіни серії Arta були створені з урахуванням останніх тенденцій дизайну ванних кімнат. Скло в усіх моделях вкрите покриттям Easy Clean, яке в поєднанні з петлями врівень зі склом допомагає підтримувати чистоту в салоні. Це робить використання простим і приємним. Всі моделі створені з увагою до найдрібніших деталей, щоб комфорт їх супроводжував щодня.
Вироби серії Arta можна встановлювати як на душовий піддон, так і безпосередньо на підлогу.
Усі продукти серії Arta стандартно постачаються з компонентами, необхідними для встановлення з пороговою планкою або без неї.
ПРОДУКТ, ДРУГИЙ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНОСТЮ
Особливості кабіни Arta KDD I:
Стандартна кабіна доступна в прозорому склі:
УВАГА! Стандартно кабіни розраховані на встановлення на душовий піддон певних розмірів, які вказані в назві кабіни або її частини. Фактичні габаритні розміри кабіни трохи менше номінальних розмірів, вказаних у назві артикула. Якщо ви плануєте встановити кабіну прямо на підлогу, зверніть увагу на габаритні розміри (X1, X2) і розміри до осі скла (Y1, Y2), які вказані на технічному кресленні.
Технічне креслення:
Відповідні душові піддони (доступні на інших наших аукціонах).
Ми пропонуємо великий вибір душових плит і лінійних зливів (можна придбати на інших наших аукціонах):
- послуга на замовлення
- гравірування на склі
- різні варіанти скла (схеми нижче)
Інші наші аукціони включають великий вибір душових піддонів, дверей для ніш, шторок для ванн і кабін від Radaway, а також плитки для душу різних форм і розмірів.
Ласкаво просимо!!!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип введення | Drzwi uchylne |