75 086 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.
Сучасна квадратна душова кабіна New Soleo Black від лінії Gold, відомого та авторитетного бренду New Trendy. Чудово виглядає в будь-якій ванній кімнаті, надаючи їй унікальний характер. Характеристики продукту: квадратна душова кабіна 90x90x195 см. Складні подвійні петлі, що відкриваються назовні та всередину, що складаються на стіну, безпечне загартоване скло 6 мм, покрите захисним покриттям Active Shield, магнітні ущільнювачі 3-. рік гарантії Розміри: A: 89,5-91 см B: 89-90,5 см C: 81 см H: 195 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Мoдель | New Soleo Black |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi składane |