Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна PRIME BLACK Колекція поєднує в собі столичний стиль і сучасні технологічні рішення. Prime Black має вишукані чорні деталі та характерну розсувну систему, яка забезпечує плавне відкривання дверей. Використання інноваційного механізму позбавляє від необхідності встановлення нижньої гусениці. Завдяки цьому Prime Black – це поєднання ідеального дизайну та ергономіки. Переваги душової кабіни Prime Black: Краса та інновації. Деталі колекції Prime Black чудово поєднуються з елегантним інтер’єром. Вони надають ванній кімнаті столичний стиль, заснований на новітніх технологічних рішеннях. Мінімалістична бігова доріжка має інноваційну розсувну систему, яка забезпечує плавне відкривання дверей. Система має кришку, яка захищає їх від випадання, коли вони не закріплені. Синергія якості та комфорту. Завдяки сучасному дизайну вона виконує декоративну функцію. Двостороння ручка обтічної форми забезпечує досконалість форми. Деталь гармонійно поєднується з нижнім краєм дверей, що стабілізує її при відкриванні та закриванні. У колекції використано рішення, яке дозволяє для безпечного зняття дверей. Оснащення кабін цією системою полегшує їх монтаж і обслуговування. Інноваційна система швидкого монтажу Завдяки використанню спеціальних гаків з’єднання направляючої кабіни з профілями стін відбувається надзвичайно швидко. Елементи постійно з'єднані один з одним, без ризику випадкового роз'єднання. Крім того, для регулювання стіни не потрібно використовувати шурупи з внутрішньої сторони стінових профілів. ЗАХИСНЕ ПОКРИТТЯ ACTIVE SHIELDМи оснастили наші вироби зручним технологічним рішенням - покриттям Active Shield, яке значно полегшує повсякденну роботу. Це сучасне покриття, яке захищає скло душової кабіни від забруднення накипом і залишками косметики. Душова кабіна Prime Black ліва двері 100 см + бічна стінка 110 см CLEAN GLASS ACTIVE SHIELD 6 МОМЕНТІВ ДЛЯ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАМОВЛЕННЯ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 110 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Мoдель | Prime Black |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип введення | Drzwi suwane |
| Товщина скла/панелі | 6 mm |