Доставка зі складу 5-10 днів.
- Тип: прямокутний- Довша сторона: 100 см- Коротша сторона: 90 см- Висота: 200 см- Вхід: розпашні двері- Наповнення: прозоре скло- Захисне покриття: так- В комплекті: душова кабіна без піддону- Монтаж: справа - Колір профілю: хром - Покриття профілю: глянець
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Мoдель | Eventa |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип введення | Drzwi uchylne |