Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна з розсувними дверима
Універсальний: можна встановити зліва чи справа
Складається з:
Двері 150
+
Бічна стінка 110
Чорне матове покриття
Продюсер NEW TRENDS
Кат. № EXK-4152
Фактичні розміри для зовнішньої сторони профілю/доріжки
Діапазон виїмки А 149,5-151 см
Розмір B 109-110,5 см
Розмір C 72,5 см
Розмір Ш 66 см
Розмір В 200 см
Прозоре безпечне скло, загартоване 8 мм
Покриття від обростання ActivShield допомагає підтримувати чистоту в салоні
Покриття Active Shield - стандарт
1. Скло без захисного покриття
скляна поверхня без просочення затримує краплі води, а разом з ними і всі забруднення, такі як накип і відкладення від косметики для купання
2. Скло із захисним покриттям - в салон пропонується
На скляній поверхні, захищеній гідрофобним захисним покриттям, молекули води не зупиняються, вільно течуть і не залишають відкладень накипу
Стабільна підтримка
Двері оснащені кронштейном з високоякісного металу. У верхній частині є точковий стабілізатор
Мінімалістичні стінові профілі
Кабіна Smart має елегантні чорні матові деталі. Настінні профілі, виготовлені з металу, ефективно кріплять виріб до стіни.
Надійна розсувна система
Виріб має тільки нижню розсувну систему, у верхній частині є непомітна точкова напрямна. Метал, з якого він виготовлений, забезпечує довговічність і надійність
Сучасний дизайн
Ручка колекції Smart, виконана з металу, характеризується сучасним дизайном. Завдяки чорному матовому кольору виріб чудово виглядає в різних варіантах оформлення. Ручка розташована як зовні, так і зсередини скла. Це робить використання продукту більш безпечним і комфортним
Можлива збірка:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 150 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 150 cm |
| Мoдель | Smart Black |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |